Martina Víchová

„Ovlivněte i bez sudiček šťastný, zdravý a láskyplný život svého miminka"

3 důvody, proč přemýšlet o pláči svého miminka jinak

Pláč miminka představuje pro rodiče už od jeho narození jednu z největších výzev. Pokud miminko pláče, většinou máme tendenci ho co nejrychleji utišit a zklidnit. Pokud ale i přes naši veškerou snahu stále pláče, často v nás jeho pláč vyvolá silně nepříjemné pocity. Tak nepříjemné, že v tuto chvíli chceme jediné: Okamžitě to mimino vypnout!

Pokud i vy často hledáte u svého miminka tlačítko OFF, mám pro vás tři důvody, proč začít přemýšlet o pláči svého dítěte jinak.

Tento článek jsem napsala pro portál VašeDěti.cz, přečtěte si ho celý zde.

 

Profese dětské fyzioterapeutky mi odkryla tajemství o fungování mozku nejmenších dětí. Mým cílem je vymýtit neefektivní a často škodlivé strategie při péči o nejmenší děti. Učím rodiče dívat se na potřeby miminka z jeho pohledu a ladím jejich vzájemné porozumění.

Napsala jsem e-book ZDARMA Klíč k dětským emocím, ať předejdete nemocím, ve kterém se dozvíte, jak vnímá miminko první rok po narození a co je pro něho důležité z jeho pohledu.

Jsem také autorkou e-booku Jak pochopit pláč miminka, ať nezblázní se maminka, který vás naučí reagovat na pláč miminka v souladu s jeho dětským očekáváním.

Více o mně se dozvíte zde >>

Připojte se do facebookové skupiny Síla dětství a naučte se porozumět nejmenším dětem beze slov i vy!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *