KLÍČ K DĚTSKÝM EMOCÍM,

AŤ PŘEDEJDETE NEMOCÍM

Klíč k dětskému vnímání a pochopení nalézt těžké vážně není. 

Rozklíčujte jejich signály a emoce, ať nezasejí se zbytečně žádné nemoce. 

 V e-booku  se dozvíte:

  • jak vnímá miminko první rok po narození,
  • co jsou to instinktivní potřeby,
  • proč je důležité o nich vědět, 
  • jak se tělo miminka vyrovnává se stresem.

Váš e-mail u mě bude v bezpečí. Spam nemám ráda a z databáze se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

0
lidí už četlo tento e-book

EBook som čítala s veľkým záujmom. Mám radosť, že je možné tak dôležité informácie nájsť v zrozumiteľnej a prehľadnej forme v knihe zadarmo. Ak chcete už od začiatku vedieť, čo sú skutočné potreby vášho miminka, neváhajte a stiahnite si knizku. Informácie v knižke sú totiž dôležité nie len pre miminká, ale pre celý ich ďalší ľudský rozvoj. S prianím, aby sme my terapeuti mali čím menej práce práve vďaka takto dostupným informáciám 😉.

Mgr. Ľubica Hrustič klinický psychológ, psychoterapeut, www.psychoterapiaonline.sk

Přečetla jsem Tvůj ebook skoro jedním dechem. Moc se mi líbí kombinace odborných částí s tvými zkušenostmi. Mám dítko už větší, ale i u něho mají informace smysl. Sice jsem udělala dost chyb v jeho raném dětství, ale mohu je napravit či neprohlubovat nyní. Tehdy jsem si neuvědomila, že dítko není zmenšenina dospěláka, nemá ty zkušenosti ze situací. Děkuji, moc pěkné a k zamyšlení vedoucí.

Michaela Patíková Inspiruje lidi, jak o sebe pečovat, aby byli zdraví, plní energie, skvěle vypadali a ještě si tím vydělávali peníze. www.damisa.cz

Marti, tvoj ebook je skvelý, prečítala som ho jedným dychom a prvé čo ma napadlo je, že škoda, že som toto všetko nevedela pred 28 rokmi, keď sa mi narodila prvá dcérka. Máš to moc krásne a citlivo spracované a riešiš tému emócií, čo mi je veľmi blízke. Tiež pracujem s emóciami, ale už s dospelými.Dá sa povedať, že ja odstraňujem u dospelých práve tie defekty, ktoré na nich boli spáchané, keď boli ešte tie malé a bezbranné miminká. Takže ty robiš tu úžasnú prevenciu, aby nedošlo k tomu, čo už riešim ja u dospelých.

Alena Gálová