Přejete si lépe porozumět pláči svého miminka?

 

Chcete se naučit reagovat na pláč v souladu s dětským očekáváním?

 

Rádi byste tyto společné chvíle zvládali v klidu a s nadhledem?

 

MÍSTO TOHO VŠAK ZAŽÍVÁTE NEPŘÍJEMNÉ POCITY,

např. vztek, úzkost, bezmoc, neschopnost nebo pocit viny?

Jmenuji se Martina Víchová a jsem dětská fyzioterapeutka.

Zajímá mě příběh, který děťátko prožilo před, během a po porodu a podle toho volím terapii a doporučení. Podporuji děti už od narození v jejich symetrickém vývoji. 

Učím rodiče dívat se na potřeby miminka z jeho pohledu a ladím jejich vzájemné porozumění. Miminko není jen zmenšenina dospělého, jeho mozek vnímá naprosto odlišně. V prvních letech života děti ukládají prvotní zkušenosti ve formě pocitů a vjemů do jejich nevědomé paměti.

Pláč novorozeného miminka je prvním momentem, kdy se nastavuje nejen jejich vzájemný vztah a komunikace, ale i náhled dítěte na sebe sama a okolní svět.

 

CO SE V E-BOOKU DOZVÍTE?

…odhalíte časté a neefektivní strategie rodičů při pláči jejich miminek.

porozumíte důvodům, proč vaše miminko pláče.

…začnete reagovat na pláč svého miminka v souladu s jeho očekáváním.

 

K e-booku získáte navíc tyto dva bonusy

BONUS Č.1

Praktický průvodce Když jsi bez sebe, vrať se do sebe, díky kterému:

zkrotíte své bouřlivé emoce a myšlenky,

se stanete vnímavějším a všímavějším rodičem,

lépe porozumíte pláči svého miminka.

BONUS Č.2

Imaginace STROMU 

Tuto imaginaci pro vás vytvořila na přání psychoterapeutka a průvodkyně vnitřní krajinou nitra Monika Weiglová.

Nejprve vědomě uvolníte celé své tělo od prstů u nohou až k hlavě.

Postupně díky imaginaci stromu získáte pod Mončiným vedením pocit jistoty, stability a důvěru v sebe sama.

CO VÁM VZKAZUJÍ ČTENÁŘI E-BOOKU?

E-book ke mně přišel přesně ve správný čas. Před měsícem se mi narodilo miminko a slaďujeme se. Nejvíc mě dostalo, že se mám „naladit“ a poslouchat intuici, co miminko potřebuje. Cítím, že se díky těmto informacím dovedu líp naladit na moji holčičku a zvládat emoce, které s sebou péče o malé dítě přináší. Přiznávám, že jsem na některé silné emoce nebyla připravená, ale díky Martině si s nimi dovedu líp poradit.Tenhle eBook doporučuju všem maminkám! Děkuju i za články o miminkách. Těším se na další tvoření od Martiny.

Kristy Roller

www.jogaskristy.cz

Ebook je naprosto skvělý! Četla jsem ho jedním dechem. Je pečující, respektující, odborný, ale čtivý. Naprosto rezonuje s tím, jak se na svět dívám i já a jak jej vidím v práci s klienty. V e-booku se naučíte jemně a empaticky naladit na miminko i na sebe a uvidíte možná nové obzory vaší vzájemné komunikace. Rozhodně doporučuji k přečtení.

Lucie Lebdušková

klinická psycholožka, psychoterapeutka, autorka projektu Čekala jsem miminko , www.lucielebduskova.cz

Marti, souzním s každým slovem, které jsi napsala. Přesně tohle jsem si potřebovala přečíst, když byla dcera ještě miminko. Trvalo mi totiž věky než jsem pochopila, co mi svým pláčem dává najevo a jak moc je pro ni důležitý. Přitom je to tak jednoduché! Díky za skvělý eBook!

Daniela Machová

fyzioterapeutka, www.zenapocisari.cz

Kéž bych tohoto rádce měla již dříve! Konečně jsem si na papíře přečetla napsané pocity, které jsem sice uvnitř sebe měla, ale nedokázala je pojmenovat a uchopit, natož na ně přiměřeně reagovat! Nejvíc mi pomohl pocit, že to co řeším já u svých dvou dětí řeší i ostatní maminky, nejsem v tom sama. Tento ebook rozhodně doporučuji všem, kterým na svých dětech (vlastních, vnoučatech, synovcích a neteřích, prostě všech) záleží a chtějí jim připravit pohodové dětství a úspěšný start do života.

Jitka Štipčáková

pedagožka a maminka dvou dětí, www.uklid-v-klidu.cz

Zajímavý e-book, plný hodnotných informací, jistě ocení každá maminka, která chce své dítě vychovávat s ohledem na jeho zdravý vývoj a specifické potřeby. Po jeho přečtení jsem si uvědomila chyby, které dělám, a jak k pláči svých dcer mohu přistupovat jinak. Dříve mě jejich pláč často vyváděl z rovnováhy, prožívala jsem různé negativní pocity a měla jsem snahu je rychle ukonejšit. Nyní se dívám na pláč dětí z jiného úhlu pohledu, což je pro mě velká úleva. Jako maminka jsem šťastná, že se mi tento e-book dostal do rukou, a ráda ho doporučuji dalším čtenářkám. Děkuji za něj!

Michaela Filipová

Cestou šťastného introverta, www.michaelafilipova.cz

E-book „Jak pochopit pláč miminka, ať nezblázní se maminka“ je skvělá příručka pro všechny rodiče, které se trápí nad svým plačícím miminkem a marně si lámou hlavu s tím, jak svému malému pokladu pomoci. Martina ve svém e-booku krásně a srozumitelně vysvětluje, z jakých důvodů miminka pláčou a jak jim jejich rodiče mohou pomoct a přitom neztratit hlavu. Kdyby se to náhodou stalo, je tu ještě bonus, díky kterému se každá maminka rychle naučí empaticky naslouchat svému děťátku. Díky e-booku jsem našla další souvislosti a nové pohledy na pláč malých dětí a doporučuji ho všem maminkám, které si přejí pochopit své miminko a ochránit ho tak od škodlivého stresu, který nepochopený pláč způsobuje.

Jana Barrera

maminka tří dětí , www.janabarrera.cz

Martina se zaměřila na téma, které alespoň jednou v životě řešil každý rodič. Pláč. V knize velmi citlivě a srozumitelně vysvětluje, co vše může pláč miminka signalizovat. Že miminko pláčem nedává informaci: „Mami, tati, jste nemožní, tak už mě konečně utište!“ Ale touží po: „Mami, tati, buďte se mnou a zkuste mě pochopit!“ Myslím, že nejeden rodič pocítí po přečtení eBooku více klidu. A to je přesně to, co miminko potřebuje. Kniha je doplněna o originální obrázky, které svým vtipem téma trochu odlehčují. Hravé názvy pak podtrhují význam, že jsme všichni jen lidé. Knihu bych doporučila nejen každému rodiči, ale mohla by být i součástí předporodních kurzů. Protože pochopit dětský pláč považuji za nezbytnou součást péče o miminko. Děkuji, Marti.

Dagmar Moc Králová

fyzioterapeutka, autorka projektu PROŽIJ POHYB , www.dagmarmockralova.cz, www.prozijpohyb.cz

Naučte se porozumět pláči svého miminka i vy!

Po kliknutí na tlačítko „Koupit e-book“ a zaplacení objednávky vám e-book s bonusem pošlu e-mailem ve formátu pdf ihned poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Je něco nejasného? Napište mi na martina@martinavichova.cz

KLÍČ K DĚTSKÝM EMOCÍM,AŤ PŘEDEJDETE NEMOCÍM

Klíč k dětskému vnímání a pochopení nalézt těžké vážně není.

Děkuji! E-book už je na cestě k vám!

Pin It on Pinterest

Share This